Seria Baby Shark, czyli przygody rekiniej rodziny

 Baby shark, doo doo doo doo doo doo

 Baby shark, doo doo doo doo doo doo

 Baby shark, doo doo doo doo doo doo

 Baby shark!

blog książkowy recenzja książka dla dzieci seria baby shark

Książka dla dzieci Seria Baby Shark


Jak nadążyć za naszymi dziećmi? 

Posiadanie dzieci - zarówno tych mniejszych, jak i większych wiąże się nierozerwalnie z poznawaniem kolejnych i kolejnych hitów. Również w dziecięcym świecie są książki, zabawki, bajki i piosenki na tzw. "topie". Coś, co znają wszystkie dzieciaki staje się równocześnie must know rodziców. Trudna bywa to rzeczywistość, ale niestety na pewne kwestie wpływu nie mamy. 

Jestem pokoleniem, które zaczynało na Bolku i Lolku, a kończyło na Smerfach, Gumisiach i Muminkach. Znam każde słowo z piosenki "Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć Smerfów świat..."!

Dziś w dobie komputeryzacji, szerokiego dostępu do internetu i telewizji możliwości prezentacji treści dla naszych dzieci jest nieskończenie wiele. Oczywiście to od nas, dorosłych, zależy na jakie treści się zdecydujemy. Należę do rodziców, którzy nie izolują dziecka od bajek w TV, ale jednocześnie staram się zachować zdrowy rozsądek, pewien umiar, aby przyjemność i zabawa nie stała się dla maluch nałogiem.

Jakiś czas temu znalazłam więc pewną alternatywę dla telewizyjnego hitu "Baby shark".

blog książkowy książki dla dzieci seria baby shark
Książka dla dzieci Seria Baby Shark

Seria Baby Shark - nowa era książek dla dzieci

Te krótkie śpiewanki i filmiki stały się jednymi z ulubionych mojej córki. Bardzo radośnie zaczęła reagować na logo liska pinkfong. 

Dzięki Wydawnictwu Słowne mogłam jednak zaoferować swojemu dziecku alternatywę dla ekranu telewizora. Pojawiła się bowiem na rynku wydawniczym seria książeczek dla dzieci "Pinkfong Baby Shark". W moje ręce trafiły dwie z nich, a mianowicie "Baby Shark Czerwony kapturek" oraz "Baby Shark Rekinia Policja".


Książeczki są bogato ilustrowane i każda z nich przedstawia angażującą dla dziecka historię rekiniej rodziny. "Czerwony kapturek" zachęca dziecko do wspólnej wyprawy z małym Rekinkiem  do jego babci. Podróż odbywa się Rybobusem, a po drodze czeka wiele przygód. 

Za to "Rekinia Policja" to seria przygód związanych z pomaganiem podwodnym stworom, które wpadły w tarapaty. 

blog książkowy książki dla dzieci seria baby shark
Książka dla dzieci Seria Baby Shark


Niezaprzeczalną zaletą książeczek jest wysokiej jakości oprawa graficzna i cała forma przedstawiania historii. Jasne, przejrzyste i angażujące. Zdecydowanie świetne do wspólnej zabawy rodzica z dzieckiem i zachęcania malucha już od najmłodszych lat do obcowania z książkami. 

Baby Shark to nie tylko książki dla dzieci

Uwaga to nie wszystko!

Dla pociech, które nie rozstają się z kredkami i są wielbicielami wszelakich prac plastycznych książkowy świat Baby Shark'a przygotowała książeczkę z łamigłówkami, kolorowankami i kolorowymi naklejkami. Niezwykle kolorowa seria zadań sprawi, że Wasze dziecko nie będzie mogło oderwać się od zabawy na długie minuty. 

blog książkowy książki dla dzieci seria baby shark
Książka dla dzieci Seria Baby Shark


Podsumowując - jeśli szukacie dla swoich dzieci alternatywy dla telewizyjnych bajek lub po prostu kolejnych książeczek to seria Baby Shark będzie świetnym wyborem. Barwna, angażująca, zabawna, pobudzająca wyobraźnię, zachęcająca do mówienia, kolorowania i twórczego myślenia.


Na koniec zostawiam Wam link, gdzie możecie podejrzeć, jakie książeczki możecie kupić swoim pociechom z prezentowanej serii KLIK

A tutaj możecie kupić książeczki, które prezentuję Wam w powyższym wpisie:

>>>>>  "Baby Shark. Czerwony kapturek"

>>>>> "Baby Shark. Rekinia Policja"Wpis powstał we współpracy barterowej z Wydawnictwem Słowne
Komentarze

instagram

Copyright © Recenzowane.pl