"Niepokorna księżniczka" Ewelina Nawara Małgorzata Falkowska

Raz na jakiś czas w moje ręce wpadają książki z nutą pikanterii. Niegrzeczne, niesforne, wręcz niebezpieczne. Takie, przy których krew płynie szybciej i wywołuje rumieniec na policzkach.
Ale są też takie, które obok erotycznej pikanterii kryją w sobie "coś" więcej. Takie, w których bohaterowie posiadają własną historię napędzającą ich bieżące działania. Bohaterowie nie są w nich ukierunkowani jedynie na zaspokajanie swoich seksualnych potrzeb, ale borykają się też z problemami, trudnymi decyzjami, ciężkimi wyborami. Oczywiście erotyk erotykowi nie jest równy.
Ciężko o taki, w którym sceny zbliżeń nie są męczące dla czytelnika, a ich opisy nie są identyczne za każdym razem. Lubię erotyki, w których wszystko ma umiar, granice. Autor umie stopniować napięcie, kusić, zachęcać, uwodzić...

Jeśli lubicie erotyki, jak te opisne powyżej, możecie śmiało sięgnąć po "Niepokorną księżniczkę". To trzecia część serii, którą teoretycznie można czytać  bez znajomości wcześniejszych części, ale ja chcę je nadrobić i trochę żałuję bo zaspoilerowałam sobie fabułę.

Książka okazała się być bardzo wciągająca. Pochłonęłam ją w jeden wieczór. Rozbudzona ciekawość musiała być niezwłocznie zaspokojona.Polubiłam bohaterów, chociaż początkowo wydawali mi się zbyt wulgarni. Jednak szybko okazało się, że nic nie działo się bez przyczyny.
Spędziłam miło czas i już nie mogę doczekać się chwil z pierwszym i drugim tomem serii 'Kingdom of Martagon". Szkoda, że książki te nie trafiły prędzej w moje ręce!


Premiera 02.02.2022 r. 
Wydawnictwo Akurat
#współpracarecenzencka 


Komentarze

instagram

Copyright © Recenzowane.pl